مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه پتو پشمی سایز 220*170

آنچه در این مقاله میخوانید...

خصوصیات بارز انواع پتو پشمیقیمت عمده پتو پشمی سایز 220*170

پتو ها یکی از وسایل مورد نیاز برای زندگی می باشد. پتو ها می توانند هم در فصل زمستان و هم در فصل تابستان مورد استفاده قرار بگیرند. پتو های مدل های مختلف و متنوعی دارند، نوع جدید پتو پشمی می باشد. پتو های پشمی از پشم تولید می شوند و این پشم ها بسیار نرم هستند. بعضی این پتو ها دارای آویز در انتهای خود هستند. مرکز عرضه پتو پشمی سایز 220*170 انواع پتو های پشمی را در طرح ها و رنگ های مختلف و متنوعی تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.  

عرضه پتو پشمی سایز 220*170

خصوصیات بارز انواع پتو پشمی

خصوصیات بارز انواع پتو پشمی پتو های پشمی مشخصه های زیادی دارند. اولین مشخصه این پتو ها این است که از پشم های مرغوب و با کیفیت تهیه و تولید شده اند و بسیار مرغوب هستند. این پشم ها انواع مختلفی دارند. پشم های بافت ریز و بافت درشت از‌ انواع مختلف پشم می باشند. پشم های بافت ریز بیشتر مناسب پتو می باشند و بسیار نرم هستند. خصوصیت بعدی پتو ها این است که بسیار سبک هستند و کاملا راحت مورد استفاده قرار می گیرند.

این پتو های سایز های مختلفی دارند و در سه نوع تک نفره، یک و نیم نفره و دو نفره تهیه و تولید می شوند. این پتو ها در قواره ها و سایز های بزرگی تولید می شوند و استفاده کنندگان می توانند به راحتی از آن ها استفاده کنند. مشخصه بعدی این پتو ها این است که هم در نوع ساده و هم در نوع طرحدار عرضه می شوند و راه را برای انتخاب مشتریان با هر سلیقه ای باز می کنند. 

قیمت عمده پتو پشمی سایز 220*170

قیمت عمده پتو پشمی سایز 220*170 مرکز خرید پتو حوله ای، انواع پتو ها را در سایز ها و طرح های مختلف و متنوعی را برای مشتریان و متقاضیان خود ارائه می دهد. فروش پتو های حوله ای به صورت های کلی و عمده و همچنین تکی و جزئی صورت می گیرد. قیمت پتو پشمی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

اولین و بزرگ ترین عامل اندازه و سایز پتو ها می باشد. پتو های یک نفره و یک و نیم نفره و دو نفره تولید می شوند و نوع دو نفره از سایر سایز ها گران تر می باشد. عامل بعدی طرح داشتن یا ساده بودن پتو ها می باشد. پتو هایی که ساده هستند قیمت مناسب تری و به صرفه تری نسبت به نوع دو نفره دارد. عامل بعدی آویز داشتن یا نداشتن پتو ها می باشد. پتو ها دارای آویز قیمت بیشتری دارند وگران تر از نوع بدون آویز هستند. 

مجموعه آراد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *