مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده پتو طرح برجسته تک رنگ

آنچه در این مقاله میخوانید...

مدل های مختلف پتو طرح برجستهقیمت پتو طرح برجسته دو نفره

پتو طرح برجسته، محصولی کاربردی ست که همه افراد تمایل به خرید آن دارند. در واقع این محصول می تواند زمینه ای را برای گرما و خواب آسوده فراهم سازد. خرید و فروش پتو، به عنوان یک کالای خواب اصلی، همواره رونق داشته. در نتیجه فروشنده پتو طرح برجسته تک رنگ، کسب و کار پررونقی را برای خود انتخاب کرده است. این فروشنده بویژه اگر محصولات بسیار باکیفیت و عالی را برای توزیع و پخش برگزیند، این امکان پررنگ می شود که موفقیت های این فروشنده افزایش یابد.

فروشنده پتو طرح برجسته تک رنگ

مدل های مختلف پتو طرح برجسته

مدل های مختلف پتو طرح برجسته پتو رواندازی ست که همه ما با استفاده از آن خواب آرام و آسوده ای را تجربه می کنیم. پتو برای افراد در هر رده از سن و هر سلیقه محصولات مناسبی دارد که همه آنها بسیار زیبا و باکیفیت هستند.

پتوها را می توان از زوایای مختلف بررسی کرده و طبقه بندی های گوناگونی را برای آن در نظر داشت. یکی از مدلهای بسیار زیبا و جذاب پتو، نمونه های طرح برجسته آن است که از نظر جذابیت های ظاهری واقعاً چیزی کم ندارند.

مدلهای مختلف پتو طرح پتو طرح برجسته:

  • مدل نسیم
  • تیسا مدل P01
  • پونته مدل Tisa Diyamond 
  • پتو دونفره نرمینه بافت مدل Sirvin
  • پتو یک نفره نو بافت مدل Chika
  • پتو گلبافت کد 500S
  • پتو افرا مدل Four Seasons

برجسته بودن این پتوها که در واقع بخش نقش دار آن را شامل می شود، یکی از مهمترین مواردی ست که برای زیبایی آن در نظر گرفته می شود. حال این طرح ها می تواند خطوط سنتی باشد، طرحی از اشیاء و پدیده های انسانی را شامل شود و یا از بین شخصیتهای کارتونی و جذاب برای کودکان برگزیده شود.
همچنین رنگ بندی در این پتوها تنوع بی نظیری را خواهد داشت که هر کس بنا به سلیقه ای که دارد، از بین آنها انتخاب می نماید. پتو طرح برجسته تک رنگ در این بین به عنوان محصولی شیک، طرفداران زیادی داشته است.

قیمت پتو طرح برجسته دو نفره

قیمت پتو طرح برجسته دو نفره قیمت پتو طرح برجسته دو نفره را باید تابع از مجموعه ای از پارامترها دانست؛ از ابعاد پتو تا مدل آن و طرح و نقشی که دارد، در این بین دست به دست هم می دهند و بهای آن را مشخص خواهند کرد. مثلاً پتو طرح برجسته دو نفره که سایز آن بزرگتر از نمونه های یک نفره بوده، قیمت بیشتری هم دارد و این کاملاً طبیعی ست.

پتوهای طرح برجسته دو نفره البته که به دلیل بزرگی کاربرد زیادی دارند و می توانند برای دو نفر همزمان استفاده شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با سایت اینترنتی ما تماس بگیرید و پرسش های خود را با ما در میان بگذارید.

مجموعه آراد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.